Prizren

 
  • Fatmir Mehmeti
  • Fadile Gajraku
  • Tefide Halimi
  • Pajtime Shala
  • Muzafir Ademi
  • Besim Berisha
  • Elemira Ibrahimi
  • Et’hem Morina

 

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail