Gjilan

Emri dhe Mbiemri :    Nazim Murseli

 

Shkollimi:  Fillor ne vendlindje

Mesmen Medresenë Alauddin ne Gjilan

Fakultetin  ne Universitetin Islamik ne Medine- Arabia Saudite,

 

Puna dhe veprimtaria : Profesor në Medresenë e GJILANIT dhe nga viti 2019 koordinator i paraleles se ndare fizike ne Gjilan.

Kontakti:

 

 

 

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail