Categorized | Pedagogët

Luljeta Avdiu

Luljeta

 

 

 

 

 

 

Emri dhe mbiemri:  Luljeta Avdiu     

 

Datëlindja:                 20.05.1986

 Vendlindja:              Terrnavë – Podujevë

 Adresa e banimit:  Prishtinë

 

Shkollimi:

Shkolla fillore “Shefki Kuleta” në Terrnavë – Podujevë

Medreseja e Mesme: Medreseja Alauddin Prishtinë 2001-2005

Studimet themelore në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” në fakultetin e shkencave matematiko-natyrore departamenti I biologjisë, drejtimi arsimor. Viti 2005-2009.

Studimet master po ashtu në Universitetin e Prishtinës në fakultetin e shkencave matematiko-natyrore drejtimi biologji arsimore dhe mori titullin: Master i shkencave të biologjisë. Viti 2011-2013

 

Puna dhe veprimtaria:

Në vitin 2008 dhe 2010 ka qene e angazhuar si mesimdhenese e lendës se bilologjisë në Medresen Alauddin në          Prishtinë.

Profesoreshe e lendës se biologjisë në Medresene Alauddin në Prishtinë qe nga viti 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 381 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

Kalendar

June 2021
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kyqu në E-mail