Archive | March 8th, 2021

GARAT E HADITHIT

garat e hadithit

Posted in Aktivitete, GaleriComments Off on GARAT E HADITHIT

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

March 2021
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kyqu në E-mail