Categorized | Aktivitete

NJOFTIM- Rreth aktiviteteve ne Medrese

info-300x300

 

 

Njoftohen të gjithë të interesaurit se cdo aktivitetet dhe organizmin në Medresenë Alauddin është shtyer deri pas datës 16 Janar 2017. Ndaj kërkojmë mirëkuptimin Tuaj dhe iu urojmë cdo të mirë.

Drejtoria e Medresesë

Janar, Prishtinë

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 381 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

Kalendar

June 2021
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kyqu në E-mail