Medreseja Alaudin

Shfleto revisten shkollore “Drita e Kuranit” numrin 44

Lajme dhe aktivitete-Revista

Lexo Revisten e nxenesve te Medresese Alauddin ne Prishtine. Tema te larmishme, ese, poezi, pershkrim te shume aktiviteteve dhe shumecka tjeter. E edhe fotot e nxenesve sipas klasave ne vitin shkollor 2018/19.

Per me shume kliko KETU ose mbi foto !

Drita e Kuranit

Ndaje: