Featured Stories
Njoftim: Riprovimet  më 26 gusht 2015 (e mërkurë) Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë Urime muaji i bekuar Ramazan! Regjistrimi filloi, eja edhe ti!
 
Njoftim: Riprovimet  më 26 gusht 2015 (e mërkurë)

Njoftim: Riprovimet më 26 gusht 2015 (e mërkurë)

Njoftohen nxënësit e medresesë Alauddin të Prishtinës  se riprovimet për afatin e gushtit do të mbahen më datë 26 gusht  2015  ditë e mërkurë, duke filluar nga ora 09:30. Nxënësit duhet të ..........

Njoftim: Riprovimet  më 26 gusht 2015 (e mërkurë)
Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë

Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë

Mbrëmë,  më 15.07.2015, Kryetari i Parlamentit të Republikës së Kosovës ka shtruar iftar për nxënëesit e Medresesë Alauddin në Prishtinë.  Drejtori, profesorët dhe nxenësit u priten ngrohtësisht nga Z. Kadri Veseli ..........

Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë

Nxënëset e pranuara në Medresenë e Mesme “Alauddin” -Prishtinë (2015\2016)

Nxënëset e pranuara në M.M.Alauddin -Prishtinë  (Klasa 10/ Viti shkollor: 2015\2016) Nr. Emri Mbiemri Komuna 1 Fjolla Hashani Prishtinë 2 Amire Gërbeshi Prishtinë 3 Egzona Bellegashi Prishtinë 4 Agnesa Sahiti Prishtinë 5 Sara Fejziu Prishtinë 6 Fjolla Mustafa Prishtinë 7 Elfete Deliu Prishtinë 8 Donika Lushtaku Prishtinë 9 Donjeta Musliu Prishtinë 10 Fatime Nitaj Prishtinë […]

Nxënësit e pranuar në Medresenë e Mesme “Alauddin” -Prishtinë (2015\2016)

Nxënësit e pranuar në M.M.Alauddin -Prishtinë Klasa e 10-të / Viti shkollor: 2015/2016 Nr. Emri Mbiemri Komuna 1 Asdren Gashi Prishtinë 2 Haris Siqani Prishtinë 3 Arlind Ademi Prishtinë 4 Rinor Dalipi Prishtinë 5 Enis Musliu Prishtinë 6 Liridon Goxhufi Prishtinë 7 Kasim Dërmaku Prishtinë 8 Bleron Uka Prishtinë 9 Dren Koprani Prishtinë 10 Rexhep […]

Urime muaji i bekuar Ramazan!

Urime muaji i bekuar Ramazan!

Medreseja e mesme Alauddin të gjithë besimtarët musliman u uron për ardhjen e muajt Ramazan duke e lutur Allahun e Lartësuar e të Mëshirshëm për agjërim të lehtë e të pranuar. Qoftë ..........

Urime muaji i bekuar Ramazan!
Regjistrimi filloi, eja edhe ti!

Regjistrimi filloi, eja edhe ti!

Medreseja Alauddin në Prishtinë ka shpallur konkursin për pranimin e nxënsve të rinjë në Prishtinë dhe në paralelet e ndara fizike në Prizren dhe Gjilan, për vitin shkollor 2015/2016. Medreseja Aladuddin është ..........

Regjistrimi filloi, eja edhe ti!
Njoftim: Riprovimet  më 26 gusht 2015 (e mërkurë)

Njoftim: Riprovimet më 26 gusht 2015 (e mërkurë)

17 August 2015

Njoftohen nxënësit e medresesë Alauddin të Prishtinës  se riprovimet për afatin e gushtit do të mbahen më datë 26 gusht  2015  ditë e mërkurë, duke filluar nga ora 09:30. Nxënësit duhet të ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë

Kryeparlamentari Kadri Veseli shtroi iftar për nxënësit e Medresesë

16 July 2015

Mbrëmë,  më 15.07.2015, Kryetari i Parlamentit të Republikës së Kosovës ka shtruar iftar për nxënëesit e Medresesë Alauddin në Prishtinë.  Drejtori, profesorët dhe nxenësit u priten ngrohtësisht nga Z. Kadri Veseli ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Nxënëset e pranuara në Medresenë e Mesme “Alauddin” -Prishtinë (2015\2016)

24 June 2015

Nxënëset e pranuara në M.M.Alauddin -Prishtinë  (Klasa 10/ Viti shkollor: 2015\2016) Nr. Emri Mbiemri Komuna 1 Fjolla Hashani Prishtinë 2 Amire Gërbeshi Prishtinë 3 Egzona Bellegashi Prishtinë 4 Agnesa Sahiti Prishtinë 5 Sara Fejziu Prishtinë 6 Fjolla Mustafa Prishtinë 7 Elfete Deliu Prishtinë 8 Donika Lushtaku Prishtinë 9 Donjeta Musliu Prishtinë 10 Fatime Nitaj Prishtinë […]

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Nxënësit e pranuar në Medresenë e Mesme “Alauddin” -Prishtinë (2015\2016)

24 June 2015

Nxënësit e pranuar në M.M.Alauddin -Prishtinë Klasa e 10-të / Viti shkollor: 2015/2016 Nr. Emri Mbiemri Komuna 1 Asdren Gashi Prishtinë 2 Haris Siqani Prishtinë 3 Arlind Ademi Prishtinë 4 Rinor Dalipi Prishtinë 5 Enis Musliu Prishtinë 6 Liridon Goxhufi Prishtinë 7 Kasim Dërmaku Prishtinë 8 Bleron Uka Prishtinë 9 Dren Koprani Prishtinë 10 Rexhep […]

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Page 1 of 3412345...102030...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

November 2015
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kyqu në E-mail