Categorized | Aktivitete

Më të dalluarat për këtë vit shkollor

Medreseja Alauddin edhe në këtë vit me kujdes zgjodhi nxënëset më të dalluara në mësim, sjellje, vijueshmëri e aktivitete.

Suksese të reja

Nxeneset e dalluara

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail