Categorized | Aktivitete

Fillon me sukses viti i ri shkollor

Në një atmosferë shkollore dhe të përgatitur për punë filloi sukseshëm viti i ri shkollor në medrsenë Alauddin në Prishtinë dhe paralelet e ndara fizike në Prizren dhe Gjilan.

Medreseja Alauddin edhe në këtë vit si edhe në vitet tjera filloi e gatshme si teknikisht ashtu edhe me kurrikula dhe staf punonjës vitin e ri shkollor.

Drejtori Mr. Jakup Çunaku priti nxënësit dhe stafin e punës në amfitetarin e shkollës të cilët i uroi për vitin e ri shkollor dhe  iu kujtoi detyrat dhe përgjegjesitë që kanë para vetes.

Pas këtij fillimi të mbarë dhe punës me përkushtim të madh dhe profesionalizëm presim rezultate të kënaqshme.

Medreseja ka staf PROFESIONAL, TË PËRGJEGJSHËM, TË MOTIVUAR.

Shtator, 2016

Prishtinë

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 353 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail