Categorized | Aktivitete

Lista e nxënseve të pranuara në Medresenë “Alauddin” në Prishtinë për vitin shkollor 2016/2017

Prishtinë

 1. Valjeta Latifi
 2. Vjollca Ahmeti
 3. Medina Latifi
 4. Bleona Krasniqi
 5. Anisa Hoti
 6. Alma Brahimi
 7. Sume Bahtiri
 8. Kaltrina Asllani
 9. Erze Pireva
 10. Valmire Ahmeti
 11. Adelina Vllasa
 12. Kaltrina Kosumi
 13. Rabije Behrami
 14. Eliza Shabani
 15. Marigona Pacolli
 16. Edina Maloku
 17. Albana Rrahimi
 18. Sumeja Krasniqi
 19. Ebrare Esati
 20. Bardha Islami
 21. Bleona Gashi
 22. Anisa Zhilivoda
 23. Lirije Ramliku

Pejë

 1. Arba Kastrati
 2. Xhevahire Zeqiri

Mitrovicë

 1. Zejnepe Nika
 2. Festina Brahimi

 

Skënderaj

 1. Albana Hajra
 2. Albina Hajra

Gjakovë

 1. Lirona Islami
 2. Sara Islami
 3. Myzaqete Prizreni

Lipjan

 1. Lirije Sopa
 2. Suhejla Rrustemi
 3. Edona Hoti

Ferizaj

 1. Zanfina Gashi
 2. Firdevse Gashi

Obiliq

 1. Ermira Gubetini

Drenas

 1. Dijona Maloku
 2. Erblina Dibrani

Vushtrri

 1. Ismije Tiriqi
 2. Artina Behrami
 3. Lejla Bahtiri
 4. Hatixhe Hasani
 5. Rejhane Zekolli
 6. Kjafete Baliu
 7. Emira Rrahimi

 

 

Fushe Kosove

 1. Eljesa Hyseni

Podujevë

 1. Xheneta Berisha
 2. Sahade Fazliu
 3. Ajshe Murati

Gjilan

 1. Nafije Frangu

Malisheve

 1. Gentiana Elshani

Rahovec

 1. Fatjona Rexhepi

Kline

 1. Egzone Pantina
 2. Shqipdona Halitaj
 3. Rrezarta Halitaj

Kamenice

 1. Elone Dermaku

Shtime

 1. Semine Baftiu

Novobërdë

 1. Mirjeta Llapashtica

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail