Categorized | Aktivitete

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan,

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan,

Viti shkollor 2020/21  

Djem                                                                                                               

Emri dhe mbiemri
Alaudin Arifi
Ammar Dërmaku
Bajram Osmani
Dijar Haziri
Enes Ramadani
Ensar Abdyli
Erion Emini
Ermal Mehmeti
Flamur Borovci
Lorent Avdiu
Muadh Bunjaku
Muadh Islami
Muhamed Asllani
Rilind Ymeri
Sufjan Sylejmani
Suhejb Leka
Ubejd Bajrami
Unejs Zylfiu

 

Vajza

Emri dhe mbiemri
Anita Hajdari
Besarta Beqiri
Dijanë Sherifi
Elma Ajeti
Ermirë Qazimi
Erva Fejzullahu
Esma Sopi
Jeta Ademi
Medina Isufi
Ruvejda Kamberi
Shejma Destani
Shqipe Halili
Suhejla Ajeti
Sumeja Dalipi
Sumeja Sermaxhaj
Zanfina Mustafa

                                  

 

 

 

 

 

 

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 366 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kyqu në E-mail