Featured Stories
NJOFTIM Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të NJOFTIM
 

Shfleto revisten shkollore “Drita e Kuranit” numrin 44

Lexo me shume Revisten e nxenesve te Medresese Alauddin ne Prishtine. Tema te larmishme, ese, poezi, pershkrim te shume aktiviteteve dhe shumecka tjeter. E edhe fotot e nxenesve sipas klasave ne ..........

NJOFTIM

NJOFTIM

Njoftohen të gjithë nxënësit që do t’iu nënshtrohen riprovimeve se ato do të mbahen me datë 26 gusht nga ora 10:00. Drejtoria e shkollës iu dëshiron suksese!

NJOFTIM
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista  e nxenesve te pranuar ne klasen e 10-te ne Paralelen e ndare fizike ne Prizren, ne vitin shkollor 2019/20 Paralelja e djemve Emri Emri i prindit Mbiemri Komuna Resulj Idriz ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Më poshtë gjeni emrat e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 në medresenë amë në Prishtinë.   Paralelja e djemëve   Abdullah Ergyl Kabashi Pejë   Abdurrahman Adnan ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20
KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të
NJOFTIM

NJOFTIM

  Njoftohen nxënësit e MM Alauddin në Prishtinë se riprovimet do mbahen me datë 21 qershor nga ora 10:00.  Paraprakisht gjatë javës se ardhshme ( ditët e punës) organizohet mësim shtesë për ..........

NJOFTIM
Në Prevallë për Tolerancë ndërfetare

Në Prevallë për Tolerancë ndërfetare

02 November 2015

Më datën 31.10.2015 në fshatin e bukur të  Prevallës është organizuar aktivitet me temën “TOLERANCA NDËRFETARE NË KOSOVË” në të cilin kanë marrë pjesë përfaqësues të Bashkësisë Islame , Kishës Katolike ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Myftiu Tërnava dhe kryeparlamentari Veseli vizituan shkollën tonë

Myftiu Tërnava dhe kryeparlamentari Veseli vizituan shkollën tonë

02 November 2015

Ditë e enjte e 26 Nëntorit ishtë  më ndryshe për ne. Në këtë ditë Medresenë  e vizituan dy personalitete të rëndësishme Muftiu i Republikës së Kosovës Mr. Naim Tërnava dhe kryeparlamentari ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

MEDRESEJA U VIZITUA NGA AMBASADA AMERIKANE

MEDRESEJA U VIZITUA NGA AMBASADA AMERIKANE

12 October 2015

Në mëngjesin e 12 tetorit, Medreseja filloi ditën pak më ndryshe se herave tjera. Atë ditë, pjestarë të stafit të ambasadës të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vizitojnë “Tempullin e dijes” ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Medreseja iu mirëpret, të nderuar nxënës!

Medreseja iu mirëpret, të nderuar nxënës!

20 September 2015

Si çdo vit tjetër edhe në këtë vit shkolla jonë po shkëlqen me nxënsit e saj të rinj. Edhepse largimi i tyre nga familja ishte e vështirë dhe iu solli pak ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Page 18 of 51« First...10...1617181920...304050...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail