Featured Stories
Myftiu Tërnava vizitoi Medresenë me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor
 
Myftiu Tërnava vizitoi Medresenë me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor

Myftiu Tërnava vizitoi Medresenë me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor

Sot, drejtori i Medresesë Fadil Hasani priti në takim Myftiun e Republikës Mr. Naim Tërnava, dhe Sekretarin e BIK Ahmet Sadriu. Myftiu e uroi Drejtorin dhe gjithë stafin e shkollës me rastin ..........

Myftiu Tërnava vizitoi Medresenë me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor

Të hënën fillon mësimi me klasët 11 dhe 12

Të dashur nxënës të klasëve 11 dhe 12, Me kënaqësi ju njoftojmë se mësimi fillon nga e hëna, më 21 shtator, nga ora 8:00. Duke u bazuar në vendimet e MASH, DKA, IKSHPK ..........

Java e parë e mësimit në Medrese me klasët e dhjeta

Java e parë e mësimit në Medrese përfundoi sot, dhe në bazë të vlerësimit nga stafi mësimor dhe nxënësit, ishte një javë e suksesshme. Nxënësit e klasëve të dhjeta dhe mësimdhënësit ..........

Njoftim për fillimin e vitit të ri shkollor 2020/2021

Njoftohen të gjithë nxënësit e klasëve të dhjeta (nxënësit e rinj), prindërit, dhe stafi edukativ arsimor i Medresesë, se mësimi në shkollën tonë do të fillojë të hënën, më 14 shtator ..........

Rezultatet e Testit të Maturës

Rezultatet e Testit të Maturës janë shpallur nga Ministria e Arsimit e Republikës së Kosovës, sot, më datë 7 shtator 2020. Shumica dërmuese e maturantëve të Medresesë së mesme Alauddin e ..........

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan,

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan, Viti shkollor 2020/21   Djem                                    ..........

Rezultatet e Testit të Maturës

07 September 2020

Rezultatet e Testit të Maturës janë shpallur nga Ministria e Arsimit e Republikës së Kosovës, sot, më datë 7 shtator 2020. Shumica dërmuese e maturantëve të Medresesë së mesme Alauddin e ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan,

28 August 2020

Lista e nxënësve të pranuar në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Gjilan, Viti shkollor 2020/21   Djem                                    ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

LISTA E NXËNËSVE TË PRANUAR NË MEDRESENË ALAUDDIN – PARALELJA E NDAR FIZIKE, PRIZREN

28 August 2020

LISTA E NXËNËSVE TË PRANUAR NË MEDRESENË ALAUDDIN – PARALELJA E NDAR FIZIKE, PRIZREN Viti shkollor 2020/2021 PARALELJA E DJEMVE Abdurrahman Lulzim Susuri Adem Safet Hoxha Ahmet Fikrim Muriqi Aid Avni Sharku Amin ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

NXËNËSET E PRANUARA NË MEDRESNË E MESME “ALAUDDIN” NË PRISHTINË

28 August 2020

Më poshtë e gjeni listën e nxënëseve të pranuara në M.M. “Alauddin” në shkollën Amë PARALELJA E VAJZAVE – PRISHTINË Adelina Ruhan Ruhani Prishtinë Albina Naim Musliu Obiliq Albiona Naim Musliu Obiliq Anesa Bashkim Marevci Prishtinë Anisa Dibran Dibrani Drenas Anisa Rasim Bytyqi Deqan Anisa Nexhat Mehmeti Prishtinë Anisa Islam Haliti Prishtinë Arnesa Nuhi Hasani […]

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Page 2 of 5612345...102030...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kyqu në E-mail