Featured Stories
NJOFTIM Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të NJOFTIM Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
 
NJOFTIM

NJOFTIM

Njoftohen të gjithë nxënësit që do t’iu nënshtrohen riprovimeve se ato do të mbahen me datë 26 gusht nga ora 10:00. Drejtoria e shkollës iu dëshiron suksese!

NJOFTIM
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista  e nxenesve te pranuar ne klasen e 10-te ne Paralelen e ndare fizike ne Prizren, ne vitin shkollor 2019/20 Paralelja e djemve Emri Emri i prindit Mbiemri Komuna Resulj Idriz ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Më poshtë gjeni emrat e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 në medresenë amë në Prishtinë.   Paralelja e djemëve   Abdullah Ergyl Kabashi Pejë   Abdurrahman Adnan ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20
KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të
NJOFTIM

NJOFTIM

  Njoftohen nxënësit e MM Alauddin në Prishtinë se riprovimet do mbahen me datë 21 qershor nga ora 10:00.  Paraprakisht gjatë javës se ardhshme ( ditët e punës) organizohet mësim shtesë për ..........

NJOFTIM
Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Drejtoria e Medresesë së mesme “Alauddin” me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, iu uron të gjithë besimtarëve musliman këtë muaj duke lutur Allahun e madhëruare që agjërimin ..........

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
Përfunduan garat e Kur’anit në Prishtinë

Përfunduan garat e Kur’anit në Prishtinë

12 March 2012

Sot  vazhdoi pjesa e dytë e Garave të Kur’anit me nxënësit e shkollës sonë në ambientet e Medresesë së mesme Alauddin ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteKomente (2)

U mbajtën garat e Kur’anit për nxënëset në Prizren

U mbajtën garat e Kur’anit për nxënëset në Prizren

10 March 2012

Në një ambient shumë të mirë dhe në një atmosferë miqësore u zhvilluan garat e Kuranit në nivel shkolle me nxënëset ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteKomente (2)

Ekspozitë e nxënësve të medresesë

Ekspozitë e nxënësve të medresesë

17 February 2012

Me rastin e manifestimi të mevludit, nxënësit e medresesë Alauddin të Prishtinës pos tjerash përgatitën edhe një ekspozitë  me tematikë të larmishme. Në vijim ekspozita  e paraqitur në amfiteatrin e shkollës:

Lexoje te plote

Postuar te Aktivitete, FotoComments Off

Manifesim me rastin e Mevludit, “Gjurmëve Tuaja hapërojmë, o i Dërguar”

Manifesim me rastin e Mevludit, “Gjurmëve Tuaja hapërojmë, o i Dërguar”

04 February 2012

Në ambientet e ngrohta të medresesë së mesme Alauddin në Prishtinë me një program modest u shënua mevduli e resulullahut. Programi ishte përgatitur nga nxënësit të medresesë me përkrahjen e drejtorisë dhe ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Page 41 of 51« First...102030...3940414243...50...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kyqu në E-mail