Categorized | Aktivitete

QKKTGJ i pajisi medresantët me kartela identifikuese

Qendra Kombëtare e Kosovës për Transfuzionin e Gjakut pajisi nxënësit e medresesë me kartela identifikuese për dhurim vullnetar të gjakut. Me këto kartela u paisën gjithëej 55 nxënës e nxënëse të cilët ditë më parë patën dhuruar vullnetarisht gjak. Aktiviteti i dhurimit vullnetar të gjakut tanimë është bërë tradicional. Lusim Allahuin që për këtë humanitet nxënësit tanë të i shpërblej me të mirat e tij në këtë botë dhe në botën tjetër.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

One Response to “QKKTGJ i pajisi medresantët me kartela identifikuese”

  1. zbulo says:

    Selam Alejkum teper mire,Allahu inshAllah i shperblen me te gjitha te mirat e kesaj bote, dhe botes tjeter :D…Me sa e di edhe Maturantet kan marr pjes ne kete aktivitet, suksese ne Test te Matures inshAllah…

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail