Categorized | Aktivitete

Konkurs per Sekretar te shkolles

Mga sot eshte hapur konkursi per sekretar te shkolles. Per me shume rreth kushteve, kritereve dhe pergjegjesive klikoni ne linkun me poshte:

Konkursi per sekretar MM Alauddin

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 322 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

April 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kyqu në E-mail