Categorized | Video

Nxenesi Aid Musliu ne garimin e ligjerimin

Aid Musliu u shperblye me vendin e pare ne garimin e ligjerimit ne gjuhen arabe qe u mbajten ne Bursa dhe Stamboll 2012

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 373 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

2 Responses to “Nxenesi Aid Musliu ne garimin e ligjerimin”

  1. gjemi says:

    allahu e shperbleste me gjenetin ferdeus ja rabelale min .

  2. veli says:

    Aid Musliu u shperblye me vendin e pare ne garimin e ligjerimit ne gjuhen arabe qe u mbajten ne Bursa dhe Stamboll 2012

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

November 2020
M T W T F S S
« Oct    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kyqu në E-mail