Categorized | Aktivitete

Riprivimet dhe dëftesat më 14 qershor

Njoftohen nxënësit e medresesë Alauddin në Prishtinë se data e riprovimeve për afatin e qershorit është më 14 qershor nga ora 11:00.

Gjithashtu në të njejtin termin do të bëhet edhe shpërndarja e dëftesave.

Kërkohet nga nxënësit të jenë të kujdesshëm në respektimin e këtij termini.

Drejtoria

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail