Categorized | Aktivitete

Në Medresenë Alauddin u mbajt turniri ne volejboll

Nën organizmin e shoqatës së nxënësve të Medresesë Aladuddin  u mbajt turniri i volejbollit për femra në nivel te shkollave të mesme.  Në këtë turnir morën pjesë disa ekipe nga shkollat e mesme të Prishtinës.  Përveç lojës së mirë që treguan nxënëset ato patën mundësi që të njihen ndërmjet veti edhe me shumë.  Prandaj , Medreseja Alauddin mbështet gjithnjë aktivitetet e ndryshme sportive të nxënësve tanë të cilat janë në shërbim të shëndetit të rinjve tanë.

 

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail